“Billy Summers” czyli współczesna ballada o płatnym zabójcy

Billy Summers” to najnowsza powieść autorstwa Stephena Kinga (https://www.taniaksiazka.pl/billy-summers-stephen-king-p-1543928.html). Niekwestionowany król horroru, po raz kolejny przychodzi do swoich czytelników z powieścią, która nie jest horrorem. Książka opowiada bowiem losy pewnego weterana wojny w Iraku, który był doskonałym snajperem. Po odejściu ze służby Billy pracuje jako płatny zabójca, zabijając naprawdę złych ludzi. Jednak, po latach ciągłego pociągania za spust mężczyzna postanawia przyjąć ostatnie bardzo dobrze płatne zlecenia i przejść na zasłużoną emeryturę. Nie czekaj i sięgnij po tę książkę już teraz.

Najnowsza powieść spod pióra Stephena Kinga, która pochłonie Cię bez reszty

Billy Summers to były snajper, weteran wojny w Iraku. Mężczyzna był jednym z najlepszych snajperów w historii armii Stanów Zjednoczonych. Teraz kiedy odszedł z wojska, trudni się zabijaniem złych ludzi za pieniądze. Po latach strzelania do ludzi, Billy postanawia w końcu przejść na zasłużoną emeryturę. Zanim jednak będzie mógł odpocząć, musi wykonać jeszcze jedno ostatnie zlecenie. Niestety podczas swojej ostatniej roboty, nic nie idzie po myśli dawnego żołnierza.

Stephen King – czyli niekwestionowany król horroru

Stephen King urodził się w Portland w 1947 roku. Najbardziej znanym cyklem tego wybitnego pisarza, jest seria “Mroczna Wieża”. Debiutem mistrza grozy była powieść “Carry”, która wydana została w 1974 roku, ta powieść otworzyła autorowi wrota do jego literackiej kariery. Stephen King jest również laureatem wielu bardzo prestiżowych nagród takich jak między innymi: “British Fantasy Award”, “Nagrody Brama Stokera”, “Mystery Writers of America”, “Nagrody Locusa”, “Hugo Award” oraz “National Book Award”. Do najbardziej znanych książek autora należą: “Instytut”, “Miasteczko Salem”, “Lśnienie”, “Doktor Sen”, “Później”, “To”, “Ręka Mistrza”, “Oczy smoka”, “Dallas ’63” oraz cykl “Detektyw Bill Hodges”.